
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 7 mm |
| Width | 7 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 48 |
| Height | 800 µm |
| Thickness | 0.75 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Tin |
| Max Supply Voltage | 2.635 V |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Number of Inputs | 2 |
| Data Rate | 3 Gbps |
| Number of Outputs | 5 |
| power consumption | 450 mW |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Operating Supply Voltage | 2.375 V to 3.465 V |
Stock: 284
Distributors
pcbx
Unit Price$17.44740
Ext.Price$17.44740
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.44740 | $17.44740 |
| 10 | $14.07470 | $140.74700 |
| 25 | $13.22918 | $330.72950 |
| 50 | $12.88402 | $644.20100 |
| 100 | $12.54780 | $1254.78000 |
| 300 | $11.53672 | $3461.01600 |
| 500 | $10.60711 | $5303.55500 |
